#pracbaza #przegryw…

#pracbaza #przegryw #niepopularnaopinia #praca #januszex Z punktu widzenia przegrywa, najgorszym typem januszexu jest taki, w którym nie ma aż takiej dyscypliny i pracownicy często mają okazje do small talku. Wtedy często pracownicy z nudów zaczynają ustalać między sobą hierarchie i gnębić przegrywa, lub normika beciaka. Wtedy również pracownicy ekstrawertystyczni stają się ,,samoznańczymi kierownikami” i gdy mają zły humor próbują spychać gorsze roboty na przegrywa, także wyżywać się na nim i sugerować mu , że są mądrzejsi od niego. Taka robota męczy głównie psychicznie, ale też fizycznie.

Z drugiej strony praca w januszexie , w ktorym jest dyscyplina i pracownicy za dużo ze sobą nie rozmawiają też jest zła, gdyż w takiej firmie często idzie się narobić fizycznie i się zmęczyć, gdyż wymaga się dość szybkiego tempa pracy. Aczkolwiek psychika mniej cierpi.

Najlepszą pracą fizyczną dla przegrywa, jest taka praca, gdy obok ciebie nie ma żadnych pracowników, lub gdy jest ich mało/lub gdy są oni typowymi beciakami